Phuketi lõunaosas Rawai lähedal asuv Laem Ka Beach on pilkude eest peidetud pärl, vaid need, kes selle olemasolust teavad, võivad selle üles leida. Millegi teistsuguse leidmiseks peate te olema pisut uudishimulik või seiklushimuline. Randa viivad teed on tänase päeva seisuga igast küljest suletud. Sinna pääseb ainult üht ja kindlat salajast teed pidi, mille ma jätan esialgu ainult enda teada. Kui oled siiski kuidagi leidnud salajase ja peidetud ligipääsu sellesse Phuketi paradiisirannakesse, siis ootab sind eest tõeline pärl. Rand on hetkel täiesti inimtühi ja ainult sinu päralt. Ranna vasakpoolses osas on liivase põhjaga vette mineku koht ja paremal poolel kivisem kuid sobib ideaalselt snorgeldamiseks.

Video on üles võetud ja töödeldud 27.10.2018, kogupikkusega 31sekundit. Kvaliteet Full HD 1920×1080 ja 30kaadrit sekundis.

Me alles kogume hoogu ja tulevikus hakkame veelgi rohkem jooksvaid ülevaateid tegema! 😊
Kui soovite meie tegemistega kursis olla, siis lisage meid
YouTubes jälgijaks: https://www.youtube.com/channel/UC-KT4RnXx5AoGFBIBnkDw-g
ja Facebooki lehel fänniks: https://www.facebook.com/Palmisaar/

Palmisaare TV – Toome Kagu-Aasia teieni!

 

 

#PalmisaareTV #laemkabeach #paradiisirand #phuketipärl #phuketisalajasedrannad #phuketee #andresphuketilt #tripipood #avastajatephuket #paradiisisaar #palmisaar #tuuripood #eestlasedphuketil #phuketitannad

Palmisaare TV

Vaata kõiki postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga