Phi-Phi saared asuvad Andamani meres Phuketi saare ja Krabi linna vahel kummastki praktiliselt võrdsel kaugusel. Saari on kokku 6, püsivalt asustatud on ainult suurim – Phi Phi Don(videol). Väiksemate saarte imelistele randadele tehakse päevaseid väljasõite.

Kaksiksaarte Phi Phi Don ja Phi Phi Leh rannikuvesi peetakse juba ammusest ajast tänu vapustavalt ilusale merepõhjale ja kristallpuhtale veele parimateks sukeldumiskohtadeks kogu Kagu-Aasias. Saarte lähistel võib snorgeldada või akvalangiga sukelduda, et tunda rõõmu kuni 30m nähtavusega kristallpuhtast veest. Üks Phi Phi saarte kohalikest vaatamisväärsustest on viikingite koobas, mis asub kõrgel Phi Phi Laem kaljudes ja on saanud koduks tuhandete pääsukeste kolooniale. Pikkade teivastega varustatud kohalikud ronivad peadpööritavalt kõrgele, et sealt pääsupesi korjata.

Phi Phi saari külastavatele turistidele on mõeldud terve hulk odavaid hotelle ja bangalosid, restorane, diskoteeke, ka paar ostu- ja SPA-keskust. Hinnad on siin üsna sõbralikud, mis kahtlemata rõõmustab ostuhuvilisi.

Kookospalmisalud ja liivarannad, lopsaka taimestikuga kaetud kaljud, erksavärvilised lilled ja palav päike jääb igale selle troopilise paradiisi külastajale kauaks meelde. Phi Phi saar on justkui loodud sellele, kes unistab puhkusest omaette, looduses, kütkestavalt sillerdava mere kaldal.

Video on üles võetud 04.11.2018, kogupikkusega 5 minutit ja 43sekundit. Kvaliteet Full HD 1920×1080 ja 30kaadrit sekundis.

Videos sisalduv muusika

Lugu: Red Red Wine –
Esitaja: UB40 ft Bob Marley
Sõnad: Neil Diamond
YouTube’ile litsentsinud
UMG (plaadifirma Universal Music nimel); EMI Music Publishing, CMRRA, UMPI, UMPG Publishing, UBEM ja 17 autorite ühingut

Kui soovite meie tegemistega kursis olla, siis lisage meid
YouTubes jälgijaks: https://www.youtube.com/channel/UC-KT…
ja Facebooki lehel fänniks: https://www.facebook.com/Palmisaar/

Palmisaare TV – Toome Kagu-Aasia teieni!

#PalmisaareTV #phiphisaared #phiphiparadiisisaared #phuketisalajasedrannad #phuketee #andresphuketilt #tripipood #avastajatephuket #paradiisisaar #palmisaar #tuuripood #eestlasedphuketil #phuketitannad

Palmisaare TV

Vaata kõiki postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga